in život s králíčkem

Tip na čistící přípravek na skvrny

at
tip-na-cistici-pripravek-na-skvrny

Scooby miluje koberečky. Ale kvůli problémům se zoubky má také časté trávicí potíže. A to znamená, že si bohužel svoje koberečky často nechtíc zašpiní Řešila jsem jak skvrny odstranit, abych koberečky nemusela neustále prát a narazila jsem na přípravek na zvířecí skvrny Menforsan. Od této značky kupujeme již prostředek na mytí podlahy a moc mi vyhovuje a tak jsem vyzkoušela zakoupit i tento čistič na skvrny.

Použití je velmi jednoduché – nastříkáte na skvrnu, necháte přípravek chvíli působit a poté skvrnu přetřete hadrem. Přípravku se mi osvědčilo nastříkat trochu více, pak více pění a skvrna jde lépe odstranit. Poprvé jsem na skvrnu nastříkala přípravku málo a nic moc se nevyčistilo. Chce to se nebát. Mám jej teprve chvíli a nevím co vše dokáže a nedokáže odstranit, ale zde malá ukázka našeho koberečku před a po vyčištění. Byl krátce vypraný, takže zašpiněný příliš nebyl.

Přesný název výrobku:
Menforsan odstraňovač moči, pachu a skvrn

Údaje o přípravku uváděné výrobcem:
Enzymatický odstraňovač moči, pachu a skvrn od Menforsan odstraňuje ihned veškeré zapáchající skvrny od moči domácích mazlíčků. Obsažený enzym si poradí i se skvrnami od krve, slin a jiných organických znečištění, která se většinou čistí velice obtížně. Tento odstraňovač je vhodný na veškeré povrchy včetně textilií. Jemné složení zaručuje šetrnost k pokožce, i k čištěnému povrchu.

Velikost balení:
500ml

Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

Zanechat komentář

Napsat komentář