in Diary, Manuální objektivy, Mateřství, Photoshoots

Těhotenské focení

at
tehotenske-foceni

Nikdy jsem nechtěla podstupovat nějaké těhotenské focení. Vlastně mi těhotenské fotky popravdě až tak nic moc neříkají, pokud nemají dobrý nápad. A navíc aby fotky byly hezké, musí mít i maminka takovou tu hezkou těhotenskou postavu. Což já nemám Ale jak k tomu došlo, že jsme nakonec pár fotek udělali? No chtěla jsem jednu fotku sem na blog na úvodní stranu do hlavičky k odkazu. Trošku jsem tedy přemýšlela, jak fotku vyfotit. úplně nejvíc jsem chtěla, kdyby šlo, aby tam byl i manžel. Ale to by nás musel někdo vyfotit a samospoušti jsem moc šancí nedávala. Pak jsem si taky usmyslela, že kdyby byla fotka vyfocená starým heliosem, měla by lepší kouzlo. Ale manžel heliosem nikdy nefotil…Nakonec jsem si řekla, že ho zkusím zaučit a že zkusíme něco i na tu samospoušť.

Na fotkách jsem původně chtěla mít jednobarevné oblečení, být buď u rozkvetlého stromu nebo mít v ruce rozkvetlou větvičku a k tomu kartičku s nápisem. Uskutečnila se z toho však jen kartička, kterou jsem vyráběla. Je ručně malovaná vodovkami a text jsem psala černou fixou. Plánuji vytvářet další tzv. milníkové kartičky pro miminko a moc se na to těším

Výsledky kupodivu dopadly moc dobře a ani to focení dlouho netrvalo Fotek je opravdu jen pár, protože jak jsem psala, chtěla jsem původně jen jednu sem na blog. Nakonec se mi jich líbilo víc.

…Malá ukázka…

Před & Po

 

Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

Zanechat komentář

Napsat komentář