První návštěva u babičky

at
prvni-navsteva-u-babicky

V neděli nám s mámou skončilo šestinedělí a to znamená, že prej začneme víc objíždět návštěvy. To je dobře, protože já mám moc ráda, když se kolem mě něco děje. Sice ještě dlouho moc nevydržím bez breku, ale i tak se mi to líbí. Každý den vyrážíme na procházky, ale to víte, to celou dobu spinkám v kočárku, tak krom vzduchu a kvalitního spánku toho z nich moc nemám. Takže! V pondělí jsme se vydali na naší první návštěvu mimo domov. Táta se trochu bál abych to zvládla, ale máma mi věřila. A měla recht, Já jsem hodná holčička a taky že jsem to krásně zvládla!

Babička s dědou bydlí kousek od nás, ale zas ne tak blízko, abysme mohli jít pěšky. Autem se tam jet musí. A tak nás čekalo velké balení – máma musela pro mě sbalit plno věcí a táta musel do auta spakovat kočárek. Zas se bál. Tentokrát ne o mně, ale že se do auta kočárek nevejde. Vešel se. Sice jen tak tak, ale vešel. Pak sbalili mně do autosedačky a vyrazilo se.

 

V autě to mám ráda. Jsem z toho vždycky celá taková vykulená a zasekaná, že i brečet většinou zapomínám. Jízda mě uspává. I když se vždycky moc snažím neusnout, stejně usnu. Je to těžkej život, bejt mimino, fakt. To si neumíte představit.

Babička byla moc ráda, že jsme přijeli – děda byl v práci, tak jsme navštívili babičku, která měla dovolenou. Já hned byla uložena do kočárku, dostala jsem napapat a spinkala jsem jak andílek. Občas jsem se vzbudila, dala o sobě pobrukováním vědět, tak mě povozili a zase se spinkalo. Když jsem pak byla vzhůru delší dobu, začali mě chovat a zase jsem byla fotomodelkou! Fotit se, to mě hrozně baví. Fotila máma, takže s ní foto nemám, ale mám pěkné fotky s babi a tátou

Než jsme odjeli, dostala jsem taštičku s dárkama, protože budu mít svátek. Babička to tam prej nechtěla už válet, tak jsem to dostala předem. A vlastně i máma dostala dárky k jejímu svátku předem.

S dárečky od babičky a dědy

 

Po cestě domů nás máma zase fotila. Ale já to nevnímala Já jsem spala…Zase. Byl to príma den. Tak se mějte a zase někdy příště!

Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

Zanechat komentář

Napsat komentář