in Diary, Scooby

První letošní lodžiování

at
prvni-letosni-lodziovani

Když jsme letos rekonstruovali dětský pokojíček, zrekonstruovali jsme rovnou i naší lodžii. Dekorování a zútulňování bytu se stalo mým velkým koníčkem. A tak po určité době je naše nová lodžie na světě. Připravená tak, aby byla útulná a prostorná, kde můžeme sedět my, zvířátka a po narození i miminko. Myslím, že miminku se tu bude dobře usínat. Jak se nám na lodžii lebedí jsem už vyzkoušela s Kubíčkem, kterému se na ní moc líbí.

Rekonstrukci lodžii jsme začali pořádným úklidem, protože kvůli děcáčku na ní bylo tak trochu dočasné odkladiště nepotřebných věcí. Po úklidu jsem se vrhla na natírání poliček, které jsme na lodžii měli už celé věky. Byly hnědé přírodní a já se až nyní dokopala k jejich natření. Škoda, že jsem si nevyfotila, jak vypadaly před, ale zde foto z natírání. Polička vpravo je natřená pouze bíle, vlevo je již napatinovaná hotová.

No a zde je pár fotek, jak lodžie vypadá ve výsledku po nadekorování. Mám z ní opravdu velkou radost.

A jak si na lodžii lebedí Kubíček? Posuďte sami…Každý den teď běhá nadšeně obhlížet, jestli náhodou na lodžii není otevřeno a nemohl by si tam zase vyhřívat kožíšek. Takže i když je škaredě a nedá se na ní vysedávat, musím ho tam vzít, aby si to tam alespoň proběhl. Je to rozkošný.

První prozkoumávání…

Slunění

Ten vzduch a sluníčko umí parádně unavit ♥

Očista musí být v každé situaci

Bylo prostě parádně!

A video na závěr…Ale fejsbůkáři ho již znají!

A abysme ještě nechyběli my, tak ještě naše maličkosti

Štítky: , ,
Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

Zanechat komentář

Napsat komentář