in Fotočlánky

Podzimní focení

at
podzimni-foceni

Vítám vás v nové rubrice, kam budu pro zajímavost občas vkládat srovnání, jak vypadají mé fotky před úpravou a po úpravě. Na postup úpravy se mě příliš neptejte, protože nejsem schopná na to přesně odpovědět. Takové ty základní úpravy, které jsem prováděla vám sem však vždy napíši Ale většinou budou asi velmi podobné. A hlavně, nejvíc se člověk učí tím, že sám zkouší a zkouší a zkouší. K úpravám používám Zoner Photo Studio 15.

Tato fotografie byla pořízena u nás na sídlišti. Šla jsem fotit po návratu domů z práce a už bylo celkem šero, ale stihla jsem ještě trochu zapadajícího slunce.  Toho jsem se snažila co nejvíce využít a na fotografii zvýraznit. Celkově byla fotografie prosvětlená pomocí křivek, přidaný kontrast a sytost, má dodaný trochu teplejší nádech, vyretušovaná lampa a byl použitý štětec na lokální úpravy.

informace: 1/160, ISO 200, f2.2

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

Zanechat komentář

Napsat komentář