in Deník ☕, Diary

Podzim 2016 – barvy až zrak přechází

at
podzim-2016-barvy-az-zrak-prechazi

Podzim byl pro nás hodně ve znamení focení. Nikdy jsem neměla příliš podzimních fotek a tak jsem se snažila to letos trochu napravit Ale to předbíhám. Shrme si stručně, co se dělo během podzimu 2016…

Na začátku září jsem se rozhodla, že budu domu z práce chodit pěšky. No moc dlouho mi to nevydrželo, protože jsem pak onmocněla a vydrželo mi to dlouho…Když jsem ale šla domů pěšky poprvé, vyfotila jsem pár snímků. Na více snímků se můžete podívat v samostatném článku ZDE.

12. září 2016 – jsme se domluvily s kamarádkou Luckou na podvečerní procházce se Sárinkou. Vzaly jsme foťáky a fotily jsme při zapadajícím sluníčku. Více opět v celém článku ZDE.

26.září 2016 spatřil světlo svět můj háčkovaný králíček podle vlastního návodu. Co na něj říkáte?

dsc01142b1

 

4. října 2016 jsem měla vekou chuť se projít. Bylo nádherné nebe, temné jako před bouřkou a nádnerně zapadalo slunce. Bohužel si se mnou trochu pohrálo. Když jsem byla venku, bylo zalezlé za mraky a ve chvíli, kdy jsem došla zpět domů, no co myslíte, opět vykouklo! Více ZDE.

11. října 2016 jsme se vydali na procházku k řece. Docela pršelo a bylo  celkově počasí pod pda, ale prochajdu jsme si moc užili. Více ZDE.

prochajda

 

27.10. 2016 jsme byli na koncertě skupiny Jelen. Byl to jeden z nejhezčích koncertů, na kterém jsme kdy byli. Více se dočtete v samostatmém článku s mými dojmy.

 

Během podzimu vzniklo také pár nových králičích kresbiček na počítači

1.listopadu 2016 – mamky Zarince jsem nafotila pár fotek Hotová modelka. Více ZDE

V polovině listopadu, než jsem s nemocí definitivně ulehla do postele, mi ještě stihly přijít dva nové staré objektivy – Mir 1V a Helios 81M.Mir jsem stihla ještě vyzkoušet, helios až po nemoci (ale to najdete až v zimním deníčkovém příspěvku). Kromě starých skel jsem ale vyvětrala i objektivy klasické a s couráním všemožně po našem sídlišti vznikly různé fotky. Více najdete v samostatných článcích ZDE, ZDE a ZDE.

Během mé nemoci se „taťka“ vydal s Kubíčkem k panu veterináři, aby dostal včeličku. Jak jim to šlo se můžete dočíst ZDE.

dsc01990c2

 

Do sbírky mi také přibyly 2 nové knihy. Musím říct, že obě jsou super!

dsc02089b1

No a na závěr podzimu něco pro pobavení – Sárinku jak zběsile cvičí otočky kolem stupínku

 

 

Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

Zanechat komentář

Napsat komentář