Králičí handmade obchůdek

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Každému se někdy hodí nějaká ta korunka navíc. Zkoušela jsem si v minulosti přivydělávat malbou na hedvábí a poté tvorbou grafiky a webových stránek pro chovatele. Avšak mou vášní jsou králíčci a tak mne tato tvorba úplně nenaplňovala. Po delší pauze přišel čas věnovat se tomu, čemu jsem se vždy chtěla věnovat nejvíc – tvorbě s králíčky pro stejné nadšence, jako jsem já. Nejdříve jsem chtěla tvořit „pouze“ háčkované králíčky, ale myslím, že není třeba se omezovat a vytvořit nabídku co nejširší a prostě tvořit to, na co právě mám chuť.

/////////////////////////////////////

 

 

Důležité informace…


 OBJEDNÁNÍ VÝROBKU 
Pokud se vám nějaký výrobek zalíbil, objednat jej můžete buď na facebooku nebo na emailu email.loudova@seznam.cz

 TVORBA NA OBJEDNÁVKU 
Na objednávku standardně netvořím, avšak pokud se vám bude nějaký výrobek líbit natolik, že byste jiný nechtěli, napište a zkusíme se domluvit, ovšem počítejte však s delší dobou dodání.

 POŠTOVNÉ  
Poštovné závisí na objednaném zboží, ale bývá ve většině případů účtováno v rozmezí 30-100 Kč. V případě vyššího poštovného budete upozorněni předem.

————-  PLATBA 
Po zkušenostech z dřívější tvorby požaduji platbu pouze předem na účet. Když mi napíšete, o jaké výrobky máte zájem, zašlu vám pokyny k platbě emailem.

 ODESLÁNÍ VÝROBKU 
Výrobky odesílám až po přijetí platby a to 1x týdně v pondělí prostřednictvím České pošty. Může se tak tedy stát, že mi vaše platba přijde v pondělí, ale vaše zboží bude odeslané až pondělí za týden.

 KONTAKT:  email.loudova@seznam.cz

 ČÍSLO ÚČTU:  2127711183/0800

 


 

VÝROBKY NA PRODEJ . Prohlédnout si můžete také již prodané výrobky

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Máte dotaz? Zeptejte se!