in Nezařazené

Nové přírůstky

at
nove-prirustky

dsc02103b1Před několika dny mne zaujala nová kniha Hersenverk pro psy. Již jsem o něm slyšela dřív a jak jsem psala v článku Jak jsme na inteligenční hry přišly, chtěla jsem ho někdy naštudovat, jeho pravidla a tak. A teď při mé nemoci jsem si říkala, že tato kniha by se v posteli moc dobře četla. Proto jsempo cestě z kontroly od doktorky vlezla do knihkupectví u zastávky s tím, že si tam knihu pořídím. No jenže znáte to, pokaždé člověka zaujme i něco jiného. Mě padla do oka obálka knihy Kafe a cigárko od Marie Doležalové. Tu knihu znám a protože mám ráda její blog, ale nenašla jsem si ještě čas si ho pročíst, tuto knihu jsem si chtěla koupit. Ale bylo vyprodáno. Nyní vyšel dotisk, což jsem nevěděla a tak jsem neváhala a i tuto knihu koupila

dsc02089b1

No a tak jsem vyrazila domů do postele o 5 stovek lehčí. Ale co, já mám z nových knih vždy hrozně velkou radost. Teď už můžeme jen a jen študovat. Kniha o Hersenwerku vypadá moc zábavně.

dsc02100b1

Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

Zanechat komentář

Napsat komentář