Náš příběh

Naše  cesty se spojily v roce 2003. Oba milujeme knihy, dobré filmy a staré časy. Manžela najdete nejčastěji s knihou v ruce a mně? Já buď něco tvořím nebo sedím u notebooku a píši tento blog nebo upravuji fotografie, bez kterých si už svůj život neumím představit. Rok 2011 pro nás by zlomový. Nastěhovali jsme se do našeho bytu, který se od té doby společně snažíme zútulňovat a vložit do něj kus nás, aby se nám v něm dobře bydlelo. Spolu s námi v něm bydlí Sárinka, ta nějněžnější psí duše, kterou si dokážete představit. Scooby, úžasný parťák do nepohody a věčně mazlivá Trixi. Svůj život bez našich chlupáčů si už neumím představit. Jsou tu vždy pro nás a my pro ně. Jsou naší vrbou i jedním ze spojovacích článků. Já, manžel a oni jsme MY. Jedna malá, ale spokojená rodinka. Ale kdo ví, třeba se naše malá rodinka časem rozroste.

21.12.2013

Na Vánoce 2012 jsem měla pod stromečkem ten nejkrásnější dárek – žádost o ruku a následující zimu, 21.12.2013 se konal náš svatební den. Konal se na zámku Hluboká nad Vltavou a ačkoli je toto místo turisty hojně navštěvované, v náš svatební den jsme ho měli jen sami pro sebe. Počasí vyšlo přímo pohádkové, ale ani to zřejmě nevytáhlo lidi ven na procházku od vánočních příprav. Termín jsme tedy vybrali naprosto dokonalý.


„Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí.“

„Smysl života spočívá ve vytvoření Božího království na zemi, neboli v tom, že vyměníme sobecký, závistivý, násilnický a nerozumný život za život lásky, bratrství, svobody a rozumu.“

 

Naši mazlíčci

(kliknutím na obrázek vstoupíte na jejich stránky)

 

Vybrané články z blogu…

 

 

♥ MY ♥

„RODINA je tam, kde život začíná a láska nikdy nekončí.“