Kyčle, zuby, plazení

at
kycle-zuby-plazeni

Dnes Magdalenka podstoupila třetí a zatím poslední vyšetření kyčlí.

Do ordinace jsme dorazili asi 20 minut před ordinačními hodinami. Nikdo před námi nebyl, takže paráda. Byla jsem zvědavá, jestli jí popadne její tureček, až uvidí neznámé tváře. Ale mile překvapila. Když jsem jí dala do té jejich vyšetřovací „vany“, naopak nasadila dosti vrkočivý úsměv. U toho se mně zase držela pěkně za prstíček a né, aby mně napadlo zkusit ho vymanit.

Když jsem ji měla otočit na druhý bok, všechny pobavila moje hláška „Tak pojď ty mamute!“ No ale vážně – za prvý se už dost pronese a za druhý ta jejich „vana“ je dost vysoko, takže na zvedání takového klacka miminka dost nepraktická.

Ale…

Take it easy.

To chce klid.

Pak se ale na sestru trochu zaškaredila, když se na ní podívala, tak říkám, že má teď období, kdy nemá ráda cizí tváře. „Jo tak ona má období...“ hláška sestry nás fakt pobavila.

Dneska se nám také definitivně potvrdilo, že to její slintání není jen tak, ale holčičce se klubají hned tři zuby – dva vpravo nahoře a jeden vlevo. Chudinka malá, proto je poslední dny tak nerudná a spavá.

Jediné, co ji opravdu baví, jsou koníčci. Ty by mohla dělat skoro vžy a všude. Už opravdu zjišťuje, jak na to. Sem tam se jí povede posunout dopředu, sem tam dozadu, ale většinou se točí dokola. Ale ten nadšený výraz z toho, že dosahuje v jejím snažení konečně nějakého úspěchu, ten je k nezaplacení.

 

Štítky:
Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

Zanechat komentář

Napsat komentář