in Nezařazené

Kubíček dostal včelku

at
kubicek-dostal-vcelku

dsc02026b1Dneska by Kubíček moc statečný. Nastal „konečně“ den D a vyrazil na očkování. Proč píšu konečně? Protože očkovaný měl být přibližně před měsícem. Jenže měli jsme tolik řešení se zoubky, že maminka na očkování úplně zapomněla. Domluvila jsem se tedy s naší paní doktorkou, že ho vezmuco nejříve naočkovat tady u nás ve městě, abysme ho nevozili zase takovou dálku jen kvůli očkování a aby si od toho cestování a dlouhých stresů trochu odpočinul. Po vytržení posledních 3 stoliček to totiž s jho papáním vypadá moc dobře (ťuk ťuk). Mám z toho velkouradost Jenže…zas ho trošku v posledních dnech trápítrávení a tak se očkování opět trošku oddálilo. Dnes ráno ho bříško sice také trochu bolelo, ale po podání fenyklového čajíku se mu ulevilo a tak se vyrazilo.

Já jsem bohužel nemocná a tak si klucí udělali čistě pánskou jízdu. Já mezitím doma trnula hrzou, aby všechno hezky zvládli. Ne, že bych jim nevěřila, ale přeci jen veterina je veterina, to jsem vždycky na nervy.

Domů dorazili za chvíli a já myšáka konečně zase mohla vypustit z jeho přepravky

dsc01990c2

Pak jsem si ho snažila samozřejmě udobřovat, ale Kubíček byl značně uražen. Ale po chvíli to vzdal a přišel se mazlit miláček

Měla jsem obrovskou radost, když mi Honza řekl, že mi z veteriny vzkazují obrovskou pochvalu, že je vidět, že je o něj krásně postaráno a když jim honza řekl, jaké peripetie Kubíček na naší veterině zažívá, tak řekli, že na to, že je mu 7 let a čím prochází, je už tuplem vidět skvělá obrovská péče. Paní sestřička také řekla, že králíčci jsou úžasná zvířátka a že málokdo ví, jak jsou chytří a že plně nahradí i takového pejska. To mě opravdu strašně moc potěšilo. Tak krásná a pravdivá slova člověk jen tak neslyší. I ta pochvala zahřála u srdíčka

Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

1 komentář

  1. Maky

    Wow, moc hezký králíček

    16 . Lis . 2016

Zanechat komentář

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: