in Scooby, život s králíčkem

Když se rozhodnete fotit králíčka

at
kdyz-se-rozhodnete-fotit-kralicka

Plán: Nafotit jarní květinové pózovací fotky se Scoobym v košíčku, krása co?
Realizace: člověk míní, králíček mění … Vše bylo totiž nakonec úplně jinak

CO MUSÍTE PODSTOUPIT ABY VZNIKLO ALESPOŇ TOTO?

To se právě dozvíte

Tak jo, vše naaranžováno a připraveno. Veděla jsem, že to bude chtít hodně trpělivosti, protože králíčkům člověk neporučí. a tak jsem připravila i manžela, který mi asistoval, protože ten při focení té trpělivosti moc nemá

Nejdříve jsme vyzkoušeli vyčkávací taktiku, protože většinou je Kubíček hooodně zvědavý, když vidí něco nového nebo nějakou změnu prostředí. Miluje to.

Čekali jsme…čekali jsme dlouho K mému velkému překvapení se ke košíčku s květinami ani nepřiblížil. Tak dej kubíčka do košíčku, říkám manželovi. Věděla jsem, že se mu tam moc líbit nebude a že budu mít na vyfocení jen chvilku. Jsem připravená.

DSC03835b1Ehm…Tak asi ne

Jsem zastáncem toho, že ušák by se neměl zbytečně stresovat, takže při druhém pokusu už by se nervoval a tak jsem si řekla, že zkusíme znova vyčkávací metodu.

Čekáme.

Čekáme.

Čekáme. Scooby oblejzá psy.

Čekáme.

Jééé hele, blíží se k nám. Připravím foťák.

 DSC03894b1Scooby se očividně začal nudit.

Rozházeli jsme po podlaze kolem dekoru sušené mrkvičky. Nejdřív nezájem. Následovalo zaujetí mrkvičkami, ale šikovně si ke mně stoupl zadkem. Nakonec ho manžel trochu odpinkl, aby se otočil a vznikly tyto dvě fotografie.

Scoobyho papání mrkviček děsně unavilo A tak hodil tlapky na ramena a šel si lehnout na svůj oblíbený kobereček To ale netušil, že toho krásně využiju Ale když on spí, tak je mu všechno putna…Věděla jsem, že mám plno času, nasadila jsem na tělo foťáku manuální starý objektiv a tak jsem si hrála a fotila Vznilky nádherně něžné fotografie Co z toho plyne na závěr? Že někdy je lepší nic neplánovat. A když už plánujete, připravte se předem, že to nemusí vyjít, abyste nebyli zklamaní. Já zklamaná rozhodně nebyla a nejsem. Užili jsme si plno legrace a vznilky zatím jedny z jeho nejhezčích fotografií a už se těším, až se uvidím vytištěné
Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

1 komentář

  1. Farted Amaya

    Úžasné fotky Vážně nádherně napsaný.

    29 . Led . 2017

Zanechat komentář

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: