Dostala jsem houpátko

at
dostala-jsem-houpatko

Ahoj človíčkové. Máma s tátou říkaji, že jsem hroznej člen. Že jsem hrozně aktivní. Taky jsem přebrala psaní o sobě, to jste si možná všimli, protože než by se máma dohrabala k tomu, aby tu o mě něco napsala, to budu dřív v pubertě. Jako ale teda já nevím, mě to nepřijde, ale je fakt, že to, že jsem aktivní a napřed, o mě říkaj všichni, kdo se se mnou zatím setkali. Tak to možná bude pravda. Dokonce děda prozradil, že by si mě hrozně rád pochoval, ale že se hrozně bojí, protože jsem živoučká. Já teda nevím, ale já si myslím, že jsem hrozně hodný miminko. Někdy mě přepadne tur, to je pravda, to pak hudruju samé „Heja eja!“, ale to jen ve chvílích, kdy mám hlad nebo mě bolí bříško. To přece musí všichni pochopit ne? Jinak jsem hroznej andílek, to mi nikdo nevymluví. Jen prostě sem tam neustále hýbu ručičkama, melu nožičkama a hýbu hlavičkou. Možná, že to je opradu odstrašující, ale nemůžu si pomoct. A tak se máma rozhodla. Prej budu mít svátek. Chápete. Můj první svátek, to je prej oslava jména, které člověk má. A tak máma řekla, že potřebuju něco, kde se zabavím. Dlouho pro mě chtěla houpátko. To je taková sesle, kde se dělaj kravinky. No prostě něco přesně pro mě. A tak usoudila, že nastal vhodný čas ho pořídit, protože jsem čím dál aktivnější, spinkání už je pro mě tak trochu nuda a jsem ráda, když se kolem mě něco děje. Táta trochu váhal, jestli to houpátko využiju, ale souhlasil. A tak jsme vyrazili. Vyrazili na nákupy. Máma vybírala! A rovnou jsem ho dostala. Panečku táta ten čuměl! Čuměl, protože se mi to houpátko fakt hned zalíbilo! A víte co? Hned jsem ho otestovala – otestovala, jak se v něm houpe…..a kadí. A kadí se v něm FAKT dobře! To byl záser, to byste koukali. A mě se tak ulevilo a bylo mi príma! Já na ty prdíky a zácpy prostě moc trpím. A v tom houpátku semi hodně ulevuje! No není to paráda?

PS: Víte proč máma tohle houpátko určitě vybrala? Protože je tam králíček a ona je králíčky fakt posedlá! Ale tvrdí, že ho nekoupila kvůli tomu. Co myslíte, mám jí věřit? ale je to fuk, to houpátko je fakt super. Takže mámo a táto, fakt moc děkuju! ♥

A tady máte video, jak se houpám úplně prvně. Trochu jsem byla vyjukaná, to víte, ale teď už řádím!

Share:

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

2 komentáře

 1. Petra

  Hihi, jen počkej, mámo, až bude Magdalence tak 14 – 15 roků, ta bude řádit, jak si dovoluješ popisovat její tělesné pochody!

  17 . Čvc . 2018
  • Králičí máma

   Když já musela mně to nedalo

   17 . Čvc . 2018

Zanechat komentář

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: