in Diary

Bylo krásně. Bylo… A když mělo být, tak nebylo.

at
bylo-krasne-bylo-a-kdyz-melo-byt-tak-nebylo

Už jsem si tak nějak zvykla, že jsem takzvaný fotograf smolař. Vždy, když vidím nějaký nádherný výjev, který bych chtěla zahytit, než se k němu dostanu, je ta tam. Ale někdy mám pocit, že se mi osud snad vysmívá.

Z práce jezdím přes most na řekou vltavou, ke které ráda chodím na procházky. Včera jsem se při přejezdu rozhlédla a ten pohled byl úchvatný. Temně modré vodou nasáté mraky skrze které dopadaly sluneční papsky na řeku a žlutými květinami posetou louku. První moje myšlenka byla: Musím tam ihned jít na procházku.

Doma jsem popadla foťák a Sárinku, která se mimochodem právě vrátila s Honzou a Trixi z venčení. Ale co, říkala jsem si, Sárinka to u řeky miluje, takže bude určitě nadšená. Ona už cestu tam pozná a to jsou jediné chvíle, kdy mne vláčí na vodítku

dsc01183

Vyjdeme z domu a po sluníčku ani památky. Nevadí, tak se projdem i tak. U řeky byl klid, v dáli si jen hrálo několik pejsků. Vytáhla jsem míček a užívaly jsme si společně strávených chvil. Sárinka byla opravdu nadšená. Řekla bych že naše společné procházky, kdy jdeme jen my dvě, opravdu miluje. Ne že by nemilovala i když jdeme všichni, ale mám pocit, že tyhle chvíle si užívá jiným způsobem. Stejně jako já. Zde je pár momentek, které jsem stihla vyfotit než…ano a přichází ta má smůla – než se vybil foťák. To by nebylo nic divného, ale foťák se vypnul přesně ve chvíli, kdy opět vysvitlo slunce.

Smějete se mi? No dobrá, ale aby toho nebylo málo, tak ještě přidám. Doma jsem totiž zjistila, že foťák se nevypl sám od sebe vybitím, ale já nešika si ho vypla sama, když jsme se Sárinkou dělaly blbiny a fotiliy si selfíčka V tu chvíli mě to však nenapadlo, protože baterie mi blikala, že je vybitá. No co, stane se. Sice mě trochu mrzí, že jsem tu nádhernou scenérii zalitou sliuncem nezachytila, ale mám zase jinou památku. Tak dost už slov a zde jsou fotografie.

dsc01184b1 dsc01188bb1

dsc01194b

Tuto fotografii jsem si zamilovala..ten moment, kdy neví o okolí a plně si užívá hry, je kouzelný

dsc01196bb1

dsc01197b1

dsc01199b1

dsc01200b1

dsc01205b1

dsc01210

dsc01214b1

dsc01224b1

dsc01231b1

dsc01236b1

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

Zanechat komentář

Napsat komentář