4 měsíce mezi námi

at
4-mesice-mezi-nami

Dnes máme další významný den v Tvém životě. Dnes jsou to 4 měsíce, co jsi poprvé spatřila sluneční svit. Ten okamžik je vzdálenější a vzdálenější, ale v mých vzpomínkách nestárne…

A co se za ten další měsíc změnilo?

Táta začal chodit do práce a my si musely najít nový režim, který by vyhovoval nám oběma. Pro mně to samozřejmě všechno začalo být těžší už se nemůžu jen tak vklidu nasnídat nebo něco poklidit, protože mně už nemá kdo v péči o Tebe vystřídat. Ale to nevadí, vše zvládáme už i spolu sami. Zalíbilo se Ti pozorovat, co dělám a tak už není problém umýt třeba nádobí nebo vylouskat pár oříšků a mít Tě přitom vedle sebe k košíčku. Bylo to zpočátku náročný, ale teď už je to fajn.

Hodně jsme tento měsíc spolu procházkovaly. Vyrážely jsme na několikahodinové procházky po okolí a moc jsme si je užívaly. Už jsi překonala období, které jsi měla nějaký čas, kdy se ti nelíbilo v kočárku.

Taky jsi udělala obrovský pokrok v pasení koníčků. Začalo to rozevíráním pěstiček, pak ses začala na bříško převracet sama. Úplně si pamatuju, jak jsem tě položila na hrací deku a šla si rychle umýt hlavu. Po vypnutí vody jsem slyšela podezřelé ticho. Žádné žvatlání anebo cinkání hraček. Se zděšením jsem se do pokojíčku rozběhla a tys najednou s úsměvem na tvářčce ležela na bříšku a pásla koníčky. Byla jsem na Tebe tak pyšná!

Před pár dny jsi udělala ten největší pokrok – začala ses plazit! Nezkoušíš to ještě pokaždé, ale je to tam!

Jsme zase tak pyšní!

Také jsi začala mnohem víc komunikovat. Když Tě držíme v náruči nebo Tě krmíme, už se nerozhlížíš jen tak kolem, ale už se díváš i na más. A to je tak nádherný. To je asi to nejkrásnější, co děláš. Ten pohled, jaký u toho máš, ten je nepopsatelný. Jsi prostě naše! To nám ten pohled říká.

V noci nám ale tak špatně spinkáš… Už nevím, co s Tebou… Né, že bych si stěžovala, ale spinkat bys mohla Ono je to přeci jen ve dne ta péče o Tebe docela pak náročná, když Tě musím totálně nevyspalá, protože celou noc vstávám k zandavání vypadlýho dudlíku, bavit. A že ty jsi na tu zábavu poměrně náročná…

Ale že bys tak špatně spinkala kvůli rostoucím zoubkům? Náznaky by tu byly…

 

Každopádně Magdalenko…

Do našich životů jsi vnesla slunce a oheň.

Za tak krátkou chvíli máme spolu už tolik zážitků, že už by z toho byla kniha.

A co bude dál? To nevím, ale strašně se těším na každé další zážitky, pokroky, minuty a vteřiny strávené s Tebou.

M I L U J I T Ě!

Králičí máma

Říkám si králičí máma, protože se tak sama cítím. Králíčci jsou má velká vášeň a snažím se jim věnovat na maximum. Krom toho jsem také milující manželka, která zbožňuje kávu a časy, kdy ženy nosily sukně a muži byli gentlemani.

2 komentáře

 1. Petra

  Utíká to, utíká. A pořád se něco děje, co? Je to krásná doba, užijte si ji!

  03 . Říj . 2018
 2. Káča

  To je tak krásně napsaný <3, úplně cítím tu lásku :).

  K.

  http://kacahanova.cz

  04 . Říj . 2018

Zanechat komentář

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: